Fotoğrafçılar için depolama çözümleri

Ocak ayında Abant fotoğraf platformunda “Fotoğrafçılar için depolama çözümleri”ni konuştuk.

IMG_5774 wdabant

Posted in Genel Tagged , |

Canon Takviminde…

Canon Türkiye 2017 takviminde benim de bir fotoğrafım yer aldı. :)

16195968_10155195039693322_3468926359940060118_n

Posted in Genel Tagged |

Mobil Fotoğrafçılık Semineri

Mobil Fotoğrafçılık konulu sunumumu McDonalds ve Turkcell çalışanları ile paylaştım. Çok keyifli iki etkinlik gerçekleştirdim. Tüm katılımcılara teşekkürler…

turkcell seminer

Posted in Genel Tagged , , , |

Fototrek’te…

ART LOFT FOTOTREK’te yılbaşından hemen önce çok keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik. Konuklara “Yaşamdan” isimli fotoğraf gösterisini sundum. Gecede ayrıca benim de jürisinde yer aldığım Tamron Türkiye fotoğraf yarışmasının sonuçları da açıklandı.

osbfototrek

Posted in Genel Tagged , |

Fotoğraf Yayıncılığı

İFSAK 24. İstanbul Fotoğraf Günleri’nde “Fotoğraf Yayıncılığı” forumunda Halim Kulaksız ve Servet Dilber ile birlikteydim. Fotoğraf yayıncılığının geldiği nokta ve geleceği konusunda görüşlerimizi paylaştık.

aksanat

Posted in Genel Tagged , , |

Sakarya, Bodrum ve Gölcük…

Sonbahar’da da etkinliklerle Türkiye’de fotoğraf sever dostlarla buluşmaya devam ediyoruz. Ekim ayında “Gezi Fotoğrafçılığı” sunumu ile Sakarya’da Sagüsad’a konuk oldum. Ekim’in sonuna doğru 28 yıldır düzenlenen uluslararası BodrumCup yelken yarışlarında, Halikarnas Bodrum Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin (Halikarnas BOFSAD) davetlisi olarak “Fotoğraflarınız gelecek nesillere kalsın!” isimli bir sunum gerçekleştirdim. 3 Kasım’da ise “Gezi Fotoğrafçılığı” sunumum ile Gölcük GFSD’deydim. Tüm etkinliklere katılan fotoğraf severlere ve dernek yöneticilerine bir kez daha teşekkür ederim.

_H3A8101 golcuk canon 777A8995

 

Posted in Genel Tagged , , |

Mersin’de dostlarla…

Bu hafta sonu Mersin Olba Fotoğraf Derneği’nin davetlisi olarak “Fotoğrafçılar için depolama çözümleri” konusunu anlattım. Ayrıca Uluslararası İbrahim Zaman Fotoğraf Yarışması’nda da jüri üyesi olarak yer aldım. Bu keyifli hafta sonu ve etkinlikler için tüm dernek yöneticilerine ve katılımcılara teşekkür ederim.

mersin2016 etkinlik1

Posted in Genel Tagged , |

McDonalds Fotoğraf ve Gezi Kulübü kuruldu

Geçtiğimiz günlerde “McDonalds Fotoğraf ve Gezi Kulübü”nü kurduk. Etkinlikler başladı bile… Güzel çalışmalar ve geziler de yapacağız.

14183698_10154706842963322_7267685615785913993_n

Posted in Genel Tagged |

Leica ve Huawei işbirliği ile…

Dünyanın ilk çift Leica kameralı akıllı telefonu Huawei P9′un Haziran ayındaki Türkiye lansmanında kısa bir sunum yaptım. Mobil fotoğrafçılık konusu önümüzdeki günlerde daha fazla gündeme gelecek gibi görünüyor. Bu konuda pek çok farklı içerikle değişik organizasyonlarda birlikte olacağız.

huaweip9blog

Posted in Genel Tagged , , |

40 Haramilere konuk oldum

Geçtiğimiz günlerde sevgili Muammer Yanmaz’ın proje grubu 40 Haramilere konuk oldum. Güzel bir söyleşi yaptık. Ayrıca depolama çözümlerinde de bahsettik. Tüm katılımcı arkadaşlara teşekkürler…

MY

Posted in Genel Tagged |